Pomoc, mám doma neprodejnou nemovitost

Kvalitní inzerát je nedílnou součástí úspěšného prodeje.

Dali jste si inzerát a zatím nemáte žádného vážného zájemce.  Byt Vašich známých, už je prodaný? Inzeráty ve stejné kategorii mizí?

Začínáte přemýšlet zda se Vaše nemovitost prodá v čas? Jste z celkového vývoje nervózní?

Každá nemovitost má svého kupce, i když se vám to teď možná nezdá.  Jsem přesvědčená, že společně najdeme chybu, která Vás stojí čas i peníze. Zcela zdarma nabízím konzultaci vašeho inzerátu.

Pozor na nejčastější chyby při prodeji bez realitní kanceláře

Znám spoustu případů, kdy si klienti vyzkoušeli prodej bez realitní kanceláře. I když byli v jiných životních situacích zjistila jsem, že u prodeje udělali stejné základní chyby.

3 nejčastější z nich uvádím níže.  Třeba tam najdete chybu, která teď brzdí právě vás.

Cena

Když stanovíte cenu moc nízko, proděláte. Když moc vysoko, také proděláte. Jak je to možné? Příliš vysoko nastavená cena způsobí neprodejnost nemovitosti, i když se později zlevňuje. Kdo by důvěřoval zboží, které někdo zlevnil hned několikrát, protože ho do teď nikdo nechtěl?

Nedostatečná příprava

Prodej nemovitostí je mnohem větší alchymie, než jen "pověsit" pár fotografií na prodejní portál a čekat, až se někdo ozve. Je třeba v zájemci vzbudit emoce a ukázat mu výhody nemovitosti.

Nedostatečný marketing

Když chcete cokoli dobře prodat, je potřeba to dobře nabízet. Čím více lidí se to dozví, tím lépe se to prodá. Je potřeba jít zájemcům naproti a né čekat až zavolají. Jde především o správné nastavení individuálního marketingu online i offline.

Chcete moji radu - jak na to?

Máte pocit, že Vaše snaha o prodej nemovitosti bez realitní kanceláře narazila na některou z výše uvedených chyb? A nebo jen potřebujete více informací jak pokračovat dál?

Napište mi a společně se na to podíváme.

  • Klikněte na tlačítko "Chci pomoc s inzerátem".
  • Ve formuláři vyplňte požadované informace.
  • Odešlete mi vyplněný formulář.